Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

By powietrze było czyste…

By powietrze w naszych domach było czyste, wolne od alergenów, pyłków, związków chemicznych, roztoczy, zarodników grzybów, stworzono nowoczesne urządzenie marki Zelmer. Jak przekonuje producent, jest to produkt wysokiej jakości, w którym nie zastosowano żadnych kompromisów.

Oczyszczacz powietrza posiada czterofazowy system przetwarzania powietrza. Tak dokładna i wieloetapowa praca pozwala na usunięcie z powietrza wszystkich szkodliwych związków i elementów. Co ciekawe, producent przekonuje również, że Zelmer 23Z030 pozbywa się 89% dymu nikotynowego zawartego w powietrzu.

Urządzenie to pomoże nam wyeliminować problemy ze zdrowiem, które spowodowane są zanieczyszczeniem środowiska, te aktualne i te, które pod upływie lat mają dużą szansę się pojawić. Niestety nie żyjemy w środowisku idealnie czystym, zwłaszcza wtedy, kiedy zamieszkujemy duże miasta, musimy liczyć się z coraz większymi zanieczyszczeniami. Nawet nasze domowe wnętrza nie są wolne od tego problemu. A przecież oczekiwalibyśmy od nich bezpieczeństwa i spokoju, nie wspominając o czystości.  Jednak nie mamy  na wszystko wpływu. Związki chemiczne, które wydzielają nowe meble, czy też niektóre elementy wyposażenie nie są dla nas obojętne, a co gorsze nie potrafimy zatrzymać tego procesu uwalniania szkodliwych składników do powietrza. Niestety te zagrożenia dotyczą również naszych dzieci…

Oczyszczacz powietrza to produkt niezbędny w domu alergików oraz osób, które dbają o jakość  powietrza, jakim oddychają. Na rynku polskim znajdziemy wiele produktów, które sprawdzą się w roli oczyszczacza powietrza. My zaprezentowaliśmy, według nas, jeden z najlepszych.

Z tagami:

, , ,