Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Moduły do własnej aranżacji

Marka Siemens jako pierwsza prezentuje rozwiązania chłodnicze do wysokiej zabudowy. Producent zapewnia, że taka propozycja w postaci gotowego produktu to coś więcej niż spełnienie marzeń, to ich wyprzedzenie.  Gdzie znaleźć nowoczesność godną podziwu na miarę naszych czasów? Szukaj jej pod nazwą coolModul.

Stoisz przed dylematem. Propozycje przedstawiane przez producentów sprzętów gotowych do zabudowy Ciebie nie zadowalają. Chciałbyś uzyskać coś innego. Zrealizować swój własny zamysł aranżacyjny. Jednak ograniczają Cię gotowe propozycje. Czegoś Ci brakuje…? W takich właśnie sytuacjach z pomocą przychodzą nowe rozwiązania chłodnicze. Mianowicie – coolModul.

Urządzenia, które dostępne są pod tą nazwą można kupić w ośmiu modułach (trzy zamrażarki, dwie chłodziarki do zabudowy, urządzenie typu kombi, chłodziarka do wina). Cóż oznaczają te moduły ?  Należy wybrać tylko ich odpowiednie części i ułożyć je w odpowiedniej kolejności. Stawiasz dany produkt tak, by był dla Ciebie wygodny i spełniał swoje wszystkie funkcje.  W zasięgu Twojej ręki są  zarówno fronty do zabudowy oraz ze stali szlachetnej. Tworzysz dowolną kompozycję i organizujesz przestrzeń według własnego zamysłu. Jeśli chcesz stawiasz chłodziarkę na zamrażarkę. Jednak możesz je również oddzielić. Możesz wybierać różną szerokość urządzeń. Widzisz już korzyści tego wyboru? Przede wszystkim nie ma żadnych ograniczeń.

Opiszmy dokładnie każdy element nowej linii. W skład tej kolekcji wchodzą: dwie chłodziarki do zabudowy, trzy zamrażarki, chłodziarka do wina i urządzenie typu kombi. Wybierasz wśród urządzeń o wysokości 213 cm i różnej szerokości 76,2 cm, 61 cm,  zamrażarki: 45 cm, 61 cm. Możesz dobrać tak modele chłodziarek i zamrażarek, że będą one posiadały razem pojemność równą aż 557 litrów. Z takimi sprzętami już chyba nigdy nie będziesz narzekać na brak wolnej przestrzeni w lodówce!

Jednak to nie wszystko. Kolekcja coolModul marki Siemens to także bardzo nowoczesna funkcjonalność. Produkty te zawierają bowiem w sobie system ruchomych półek z napędem elektrycznym. Wystarczy, że wciśniesz jeden przycisk, by zmienić ustawienie półek. Możliwość regulacji wynosi 10 cm. Funkcja ta to duże zwiększenie komfortu używania chłodziarki.

Zamrażarki mają zapewniony dobry obieg powietrza, gwarantujący doskonałe jego rozmieszczenie, nawet w obszarze drzwi. Funkcja multiAirflow sprawia, że w każdym miejscu w zamrażarce panuje taka sama temperatura.

Ponadto każda z zamrażarek, dostępnych w omawianej linii produktów Siemens ,posiada takie funkcje, jak superzamrażanie, automatyka zamrażania oraz niezbędny w nowoczesnych produktach system noFrost (w zamrażarce nie powstaje szron, nie trzeba jej rozmrażać). Ponadto nie mogą się one obyć bez dystrybutora kostek do lodu, schłodzonego picia i kruszonego lodu.

Chłodziarka przechowa na długo każdą naszą żywność. Posiadanie elektronicznych czujników sprawi, że nie pomylisz półki i będziesz przechowywać żywność tam, gdzie powinna ona leżeć. Jednak to nie wszystko…Mamy możliwość również układania żywności na obszarze, który gwarantuje długie jej przechowywanie. Mowa tutaj oczywiście o szufladzie freshProtectbox.

Jeśli jeszcze się nie możesz zdecydować, pewnie przekona Cię możliwość zintegrowania z całym sprzętem chłodziarki do wina, która posiada dwie strefy temperatur (tak ważne przy przechowywania różnych rodzajów wina). Możesz ją postawić niemal wszędzie, niekoniecznie w kuchni. Producent gwarantuje, że nie będzie przeszkadzać nam głośna praca urządzenia, ponieważ pracuje ono wyjątkowo dyskretnie.

Z tagami:

, , , , , ,