Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Urządzenie wielofunkcyjne do gotowania

Gotowanie na parze jest zdrowe. To zdanie można dzisiaj traktować jako coś bardzo oczywistego. Trudno bowiem jemu zaprzeczyć. Jednak co zrobić, jeśli nie chcemy poświęcać urządzeniu do gotowania na parze zbyt wiele miejsca? Nie chcemy posiadać jednego osobnego produktu? Bo takie urządzenie  nie jest nam potrzebne. Nie będziemy korzystać z niego zbyt często? Nie ma problemu. Możemy połączyć kilka funkcjonalności. Tak powstało chyba jedno z najciekawszych urządzeń marki Tefal.

Astucio to urządzenie wielofunkcyjne, przystosowane do grillowania, gotowania na parze i duszenia. Produkt ten to wygodna płyta do grillowania z pojemnikiem na sos. Ponadto duża płyta przystosowana do duszenia i smażenia potraw. Umożliwia ona szybkie i łatwe duszenie potraw oraz gotowanie na parze.

Astucio nadaje się także do użytku w kuchence mikrofalowej i tradycyjnej, co czyni to urządzenie niezwykle praktycznym. Z tym produktem idealnie dostosujesz temperaturę, która może być ustawiona od 85 do 250 stopni. Powłoka Tefal nie przywiera, co bardzo ułatwia pracę na niej. Ten produkt jest właśnie znany z tej niezwykłej właściwości. Moc urządzenia to 1300W. Bezpieczeństwo gwarantuje lampka kontrolna.

Z tagami:

, , ,


Podobne informacje: