Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Porządek w kuchni

Porządek w kuchni jest rzeczą priorytetową. Warto go utrzymywać, by być zadowolonym z jej użytkowaniem. By było to łatwiejsze, zadbajmy o kilka kwestii.

W szufladzie warto zainstalować ograniczniki, które uporządkują nasze talerze. Będą one leżały w jednym miejscu. Nie będą się przesuwały. Niektórzy decydują się na ułożenie w szufladzie garnków. Dzięki takiemu wyborowi nie będą się one przesuwać. Będą leżeć w jednym miejscu, co sprawi, że będą one zawsze na wyciągnięcie ręki.  Gdy w szufladzie chcesz przechowywać produkty spożywcze, podziel ją na ograniczniki. W ten sposób zachowasz porządek. Możesz użyć również pojemniczków, które opiszesz w odpowiedni sposób.

W szufladzie na sztućce koniecznie zrób wiele przegródek. Im ich będzie więcej, im więcej ich wielkości, szerokości, tym w szufladzie zapanuje większy porządek. Niektóre szafki pomyślano jako wysuwane, co ułatwia wyciągnięcie z nich wszystkich niezbędnych produktów, bez konieczności się schylania, czy wyciągania produktów z przodu.

Ponadto należy dbać o opisywanie wszystkich produktów. Na pojemniczkach zapisujmy wszystkie oznaczenia. Zainstalujmy też dobre półki na różnego typu butelki.

Jeśli nie wiesz, gdzie umieścić telewizor, schowaj go w szafce. Ustaw go na czymś na wzór deski, która pozwoli na przesuwanie całek konstrukcji i oglądania obrazu z każdej strony.

Z tagami:

, , , , ,