Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Pojemnik na sztućce do zawieszenia w szafie

Wielu właścicieli mieszkań boryka się ze zbyt małą kuchnią. Narzeka, że nie jest w stanie w niej zmieścić wszystkich potrzebnych rzeczy. Największym ich problemem wydaje się zbyt mała ilość miejsca na blacie. Postawienie na nim kuchenki mikrofalowej, czajnika elektrycznego, chlebaka oraz innych równie potrzebnych produktów wyczerpuje właściwie całe miejsce. Jak temu zaradzić?

Część używanych przez nas produktów możemy przenieść na ścianę. Jak? Po prostu na niej powiesić specjalny pręt, na którego przyczepimy pojemniki z przyprawami, uchwyt na ręczniki kuchenne oraz pojemnik na sztućce. Wszystkie asortymenty kuchenne dostępne są powszechnie w wielu sklepach z meblami.

Dzisiaj chcielibyśmy polecić zwłaszcza pojemnik na sztućce, który w sieci sklepów IKEA otrzymamy w bardzo niskiej cenie 6 złotych. Produkt ten można zamontować na ścianie, w szafie lub na drzwiczkach szafki.

By zamontować ten pojemnik, będą nam potrzebne odpowiednie śruby. Powinniśmy wybrać takie, które pasują do podłoża, na którym montujemy pojemnik. Inaczej będzie się go montować na drewnie, inaczej na kafelkach, a jeszcze inaczej na gładzi szpachlowej pomalowanej na konkretny kolor.

Pojemnik wykonano z barwionej stali. Jej konserwacja jest niezwykle prosta. Wystarczy przecierać ją wilgotną ścierką.

Z tagami:

, , ,


Podobne informacje: