Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Piękny kwarc

Kuchnia w zieleniach lub lekkich żółciach będzie stanowiła doskonałe tło dla tego zlewozmywaka. Produkt o bardzo ciekawym kolorze przyciąga niejedno spojrzenie. Jest piękny i funkcjonalny. Zamontujemy go w szafce o szerokości 80 centymetrów. Gwarancja jakości producenta Anfra zapewnia trwałość zastosowanych rozwiązań aż na trzy lata! W tym czasie przekonamy się w pełni do jakości produktów tej marki.

Sposób montażu ustalony na wpuszczenie w blat pozwala na bezpieczne i funkcjonalne umieszczenie zlewozmywaka. Między jego krawędzią a krawędzią blatu nie zbiera się kurz i kawałki pożywienia. Nie ma również ryzyka zalania szafek.

To zlewozmywak dwukomorowy, czyli produkt uważany za najwygodniejszy w swojej klasie. Pozwala na swobodne mycie naczyń. Nie posiada on ociekacza, który by dodatkowo zabierał miejsce na blacie w kuchni.

Zlewozmywak kwarcowy jest precyzyjnie montowany dzięki dołączonego w zestawie szablonu, instrukcji montażu. Do zlewozmywaka dołączono również silikon montażowy oraz niezbędne rurki przyłączeniowe i sitko. Jeśli tylko chcemy, możemy dla jeszcze większej ochrony zlewozmywaka wyłożyć go kratką plastikową.

Jeśli tylko odczuwamy taką potrzebę, do pięknego kwarcu można dokupić dozownik do płynu do naczyń, który idealnie się komponuje z całym zestawem. Cena takiego dozownika to jedyne 49 złotych.

Z tagami:

, ,


Podobne informacje: