Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Nowoczesna kuchnia w odcieniu wenge

Nowoczesna kuchnia to kuchnia wenge ze srebrnymi obiciami oraz jasnym, beżowym blatem. Takie propozycje kuchni znajdziemy na stronach wielu sklepów oferujących meble kuchenne. Wybór konkretnego producenta jest powiązany z ceną takich mebli oraz z rozwiązaniami wykorzystanymi w nich.

Za każdy nowoczesny element producenci liczą sobie oddzielnie. Osobno zapłacimy w takim układzie za kosze Cargo (dostępne w różnych wersjach – niskie i wysokie), za mechanizm samozamykających się szuflad. Jeżeli takie rozwiązania są już na stałe wpisane w meble kuchenne, to oczywiście trzeba się liczyć z tym, że będą one droższe od tych, które takich rozwiązań nie mają. Dzisiaj jednak przeważnie wykonuje się meble na zamówienie, na wymiar. W takich okolicznościach wszystko można dokładnie dopasować do siebie.

Wracając do kuchni w kolorze wenge, to należałoby napisać, że meble takie najlepiej się prezentują z prostymi podłużnymi uchwytami. Zlewozmywak warto wybrać nakładany. Dobrze się prezentuje również zabudowa piekarnika w słupku, oddzielenie płyty elektrycznej (gazowej) od piekarnika.

Kuchnia wenge, jeśli znajduje się w mniejszych pomieszczeniach, dobrze, żeby możliwie znacząco była rozjaśniana mlecznobiałymi akcentami. Zazwyczaj proponuje się w takich wypadkach górne szafki w jaśniejszym kolorze, które optycznie rozjaśnią dane pomieszczenie.

Na zdjęciu kuchnia nowoczesna Ocean (studio mebli kuchennych).

Z tagami:

, , , ,


Podobne informacje: