Ładna kuchnia.

Zlewozmywaki i nie tylko zlewozmywaki

Niezbędny kosz na śmieci

Kosze na śmieci bywają różne. Zwykłe plastikowe kupimy w każdym większym markecie. Za te w kolorze inox zapłacimy więcej. Kosze mogą mieć konstrukcję na pedał, która pozwala otworzyć klapę bez konieczności robienia tego za pomocą dłoni. To bardziej higieniczne rozwiązanie, które sprawdza się w biurach, budynkach użyteczności publicznej, ale również w domu. Niektórzy na zasadzie kosza na śmieci wykorzystują większe wiadro. Jednak bywają również dużo wygodniejsze rozwiązania.

Jednym z nich jest niewątpliwie nowoczesny kosz do śmieci, który wysuwa się z szafki razem z otwarciem drzwiczek. Kosz w wygodny sposób montuje się do drzwiczek szafki. Istnieje możliwość przeczepiania go zarówno na prawą, jak i lewą stronę. Wewnętrzny wyjmowany pojemnik da nam możliwość szybkiego wyrzucenia śmieci, bez konieczności demontażu całej konstrukcji.

Trochę bardziej skomplikowaną konstrukcję przedstawia kosz na śmieci montowany do specjalnego kosza Cargo. Cargo mocowany jest do brzegu szafki. Pozwala to na wysunięcie kosza na wygodnych prowadnicach i stelażu. W ten sposób cały kosz może znaleźć się poza szafką. Nie ma potrzeby schylania się do niej. Prostota montażu takiego kosza jest wysoka. Można z powodzeniem na własną rękę zamontować ten element już po zakupie mebli kuchennych

Kosze tego typu kupimy w sklepach internetowych. Dostępne są również na aukcjach Allegro.

Z tagami:

, ,


Podobne informacje: